Teniste keyifli turnuva

Kıbrıs Gazetesi

Teniste keyifli turnuva

Kıbrıs Türk Tenis Federasyonu tarafından organize edilen VEG & BONES CUP’da genç raketlerin heyecanlı ve zevkli karşılaşmalarının gerçekleştiği 8-9 yaş kategorilerinde oynanan grup maçları çekişmeli mücadelelere sahne oldu. Oynanan maçlar ile alınan sonuçlar şu şekilde oluştu

 

8 YAŞ- BEYAZ GRUP:

Doğa İnce – Yalın Yurtsever
                               7/5 – 5/7 -10/8   

Elvin Akşahin – İrem özen                                               7/4 – 8/6              

Doğa İnce – Doruk Güleryüz                            9/7- /7/3               

Elvin akşahin – Doruk Güleryüz                      7/4 – 8/6              

8 YAŞ – KIRMIZI GRUP

Baran Başaran – Arel Şahin            
                7/2 – 7/5               

Erdal Arabacıoğlu – Beren Başaran
                7/2 – 7/3              

Baran Başaran – Beren başaran    
                7/2 – 7/1              

9 YAŞ KIZLAR – ROUND ROBİN

Beren Başaran – Mira Yüksel                          1/4 – 3/5

Meyra Eser / Naciye Selin faraçoğlu              4/0 – 4/0

Melisa İlkbahar / Yağmur Özakça                                4/1 – 4/0

Zarif Dayı / Laren Alreqeb
                               4/1 – 4/0

9 YAŞ ERKEKLER – ROUND ROBİN

Devin Bedevi – Timur Salih Belican

banner134

                4/5 – 0/4

Toprak Ata Candan – Sarp Solyalı
                w.o.

Baran Başaran – Doruk Güleryüz
                4/0 – 4/0

Kıvanç Öztuğ – Çağ Refikoğlu
                               4/1 – 4/1

Ahmet Özakça / Makan Oran
                               w.o.

Arel Şahin / Poyraz Vural
                               4/2 – 4/1

Veg & Bones Cup bugünkü maç programı:

9 YAŞ KIZLAR – ROUND ROBİN

Vera Gazi – Elvin Akşahin

İrem Erenay – Nehir Gürses

Deniz Abdullahoğlu – Daniela Agafonova

9 YAŞ ERKEKLER – ROUND ROBİN

Deniz Varoğlu – Tuğra İrfanoğlu

Deniz Hüseyin Önen – Ersoy Birkan Kutoğlu

Toprak Ata Candan – Baran Başaran

Çağ Refikoğlu – Makan Oran

Deniz Hüseyin Önen – Arel Şahin

Ersoy Birkan Kutoglu – Poyraz Vural

10 YAŞ KIZLAR – ROUND ROBİN

Meyra Eser – Vera Gazi

Ecem Yıldız – Sevinç Oğan

Girne Umut Yerebakan – Mira yüksel

Servet Tel – Melisa İlkbahar

10 YAŞ ERKEKLER – ROUND ROBİN

Ömer Anıl – Kıvanç Öztuğ

Cafer Tosunoglu – Hasan Aras Duman

Emir Asaf Yüksel – Baran Adalıer

Eren Yılmaz – Ares Türcan

12 YAŞ ERKEKLER – ÇEYREK FİNAL

Toprak Altuntaş – İbrahim Can Arabacı

Bora Erin – Doruk Taşeli

BÜYÜK KADINLAR – ÇEYREK FİNAL

Maria Tatarnikova – Ecem Açıkel

Sevim Akbaş – Zeynep Ertanoğlu

Melis Mevlit – Elçin Özbilen

BÜYÜK ERKEKLER- ÇEYREK FİNAL

Göktuğ Yusuf Gökbayrak – Yalın Doğasal

Rasim Ülker – Zeki Esendağlı

8 YAŞ- BEYAZ GRUP:

Doğa İnce – Yalın Yurtsever
                               7/5 – 5/7 -10/8   

Elvin Akşahin – İrem özen                                               7/4 – 8/6              

Doğa İnce – Doruk Güleryüz                            9/7- /7/3               

Elvin akşahin – Doruk Güleryüz                      7/4 – 8/6              

8 YAŞ – KIRMIZI GRUP

Baran Başaran – Arel Şahin            
                7/2 – 7/5               

Erdal Arabacıoğlu – Beren Başaran
                7/2 – 7/3              

Baran Başaran – Beren başaran    
                7/2 – 7/1              

9 YAŞ KIZLAR – ROUND ROBİN

Beren Başaran – Mira Yüksel                          1/4 – 3/5

Meyra Eser / Naciye Selin faraçoğlu              4/0 – 4/0

Melisa İlkbahar / Yağmur Özakça                                4/1 – 4/0

Zarif Dayı / Laren Alreqeb
                               4/1 – 4/0

9 YAŞ ERKEKLER – ROUND ROBİN

Devin Bedevi – Timur Salih Belican

banner134

                4/5 – 0/4

Toprak Ata Candan – Sarp Solyalı
                w.o.

Baran Başaran – Doruk Güleryüz
                4/0 – 4/0

Kıvanç Öztuğ – Çağ Refikoğlu
                               4/1 – 4/1

Ahmet Özakça / Makan Oran
                               w.o.

Arel Şahin / Poyraz Vural
                               4/2 – 4/1

Veg & Bones Cup bugünkü maç programı:

9 YAŞ KIZLAR – ROUND ROBİN

Vera Gazi – Elvin Akşahin

İrem Erenay – Nehir Gürses

Deniz Abdullahoğlu – Daniela Agafonova

9 YAŞ ERKEKLER – ROUND ROBİN

Deniz Varoğlu – Tuğra İrfanoğlu

Deniz Hüseyin Önen – Ersoy Birkan Kutoğlu

Toprak Ata Candan – Baran Başaran

Çağ Refikoğlu – Makan Oran

Deniz Hüseyin Önen – Arel Şahin

Ersoy Birkan Kutoglu – Poyraz Vural

10 YAŞ KIZLAR – ROUND ROBİN

Meyra Eser – Vera Gazi

Ecem Yıldız – Sevinç Oğan

Girne Umut Yerebakan – Mira yüksel

Servet Tel – Melisa İlkbahar

10 YAŞ ERKEKLER – ROUND ROBİN

Ömer Anıl – Kıvanç Öztuğ

Cafer Tosunoglu – Hasan Aras Duman

Emir Asaf Yüksel – Baran Adalıer

Eren Yılmaz – Ares Türcan

12 YAŞ ERKEKLER – ÇEYREK FİNAL

Toprak Altuntaş – İbrahim Can Arabacı

Bora Erin – Doruk Taşeli

BÜYÜK KADINLAR – ÇEYREK FİNAL

Maria Tatarnikova – Ecem Açıkel

Sevim Akbaş – Zeynep Ertanoğlu

Melis Mevlit – Elçin Özbilen

BÜYÜK ERKEKLER- ÇEYREK FİNAL

Göktuğ Yusuf Gökbayrak – Yalın Doğasal

Rasim Ülker – Zeki Esendağlı

 

 Haber Kıbrıs

Buradan Haber Kaynağına Ulaşabilirsiniz

 

 

[slide-anything id=’39937′]

Yorum bırakın