Teniste maçlar sürüyor

Teniste maçlar sürüyor

✏️–Kıbrıs Gazetesi —✏️

 

Teniste maçlar sürüyor

Kuzey Kıbrıs Tenis Federasyonu ile Pakan Spor Kulübü Derneği tarafından düzenlenen “Ekrem Yeşilada Anı Turnuvası” ile “HD Otomasyon Cup” devam ediyor. Tenis Federasyonu kortlarında gerçekleşen turnuvada çekişmeli mücadeleler oynanıyor.

8 Yaş 1-2’ler (Final):

Poyraz Vural-İlay Genç: 5-7/5-7

Said Zeki Avcı-Beren Pilli: 7-3/7-4

8 Yaş 3-4’ler (Final):

Alira Azhigireyeva-Melin Akçın 7-5 7-4

Eliz Barçın-Kaan Tüzünkan 7-9 9-11

10 Yaş Kızlar:

Nehir Gürses-Şeyma Aras: 4-1/4-1

Enra Çakartaş-Mira Yüksel: 4-1/4-0

Beren Şeren-Naciye Selin Faraçoğlu: 3-5/2-4

Beren Başaran-Anna Vishniakova: 4-1/4-1

Daniela Agafanova-Gülay Meyra Avcı: 4-0/4-1

10 Yaş Erkekler:

Kıvanç Öztuğ-Arel Sarıbaş: 4-0 4-0

Arel Şahin-Mehmetali Erk Işıkoğlu: 4-0/4-1

Cafer Tosunoğlu-Devin Bedevi: 1-4/4-1/7-10

Tuğra İrfanoğlu-Erdal Arabacıoğlu: 2-4/2-4

14 Yaş Erkekler:

Aras Çelik-Doruk Tüzel: 6-0/6-1

Doruk Taşeli-Tolcan Şeren: 6-1/6-0

Enver Ada Gençel-Emir Asaf Yüksel: 6-0/6-0

Konstantin Kan-Noa Duchateau: 6-1/6-3

Kaya Halkseven-Bora Erin: 5-7/3-6

Rüzgar Vural-Adahan Duman: 6-3/6-1

Hasan Aras Duman-İbrahim Can Arabacı: 0-6/0-6

14 Yaş Kızlar:

Girne Umut Yerebakan-Hayat Çakmak: 0-6/2-6

Sevinç Oğan-Emine Karagözlü: 6-0/6-1

Elvin Altuğ-Simre Keleş: 1-6/0-6

Elizaveta Sarkisyan-Arya Sarıbaş: 0-6/1-6

Büyük Kadınlar:

Melis Mevlit-Ekin Karasu: 6-2/6-1

Kayra Yüceer-Özay Barutçu: 6-2/6-4

Şengül Tilki-Nadir Çınarlılı: 6-1/6-0

Özgül Şah-Selin Önal: 1-6/6-4/1-6

30+ Karışık Çiftler (Çeyrek Final):

Sevşen Dandana Özerce / İlke Ünlücan-İpek Civisilli / Burak Gazi: 0-6/1-6

Kuzey Kıbrıs Tenis Federasyonu ile Pakan Spor Kulübü Derneği tarafından düzenlenen “Ekrem Yeşilada Anı Turnuvası” ile “HD Otomasyon Cup” devam ediyor. Tenis Federasyonu kortlarında gerçekleşen turnuvada çekişmeli mücadeleler oynanıyor.

8 Yaş 1-2’ler (Final):

Poyraz Vural-İlay Genç: 5-7/5-7

Said Zeki Avcı-Beren Pilli: 7-3/7-4

8 Yaş 3-4’ler (Final):

Alira Azhigireyeva-Melin Akçın 7-5 7-4

Eliz Barçın-Kaan Tüzünkan 7-9 9-11

10 Yaş Kızlar:

Nehir Gürses-Şeyma Aras: 4-1/4-1

Enra Çakartaş-Mira Yüksel: 4-1/4-0

Beren Şeren-Naciye Selin Faraçoğlu: 3-5/2-4

Beren Başaran-Anna Vishniakova: 4-1/4-1

Daniela Agafanova-Gülay Meyra Avcı: 4-0/4-1

10 Yaş Erkekler:

Kıvanç Öztuğ-Arel Sarıbaş: 4-0 4-0

Arel Şahin-Mehmetali Erk Işıkoğlu: 4-0/4-1

Cafer Tosunoğlu-Devin Bedevi: 1-4/4-1/7-10

Tuğra İrfanoğlu-Erdal Arabacıoğlu: 2-4/2-4

14 Yaş Erkekler:

Aras Çelik-Doruk Tüzel: 6-0/6-1

Doruk Taşeli-Tolcan Şeren: 6-1/6-0

Enver Ada Gençel-Emir Asaf Yüksel: 6-0/6-0

Konstantin Kan-Noa Duchateau: 6-1/6-3

Kaya Halkseven-Bora Erin: 5-7/3-6

Rüzgar Vural-Adahan Duman: 6-3/6-1

Hasan Aras Duman-İbrahim Can Arabacı: 0-6/0-6

14 Yaş Kızlar:

Girne Umut Yerebakan-Hayat Çakmak: 0-6/2-6

Sevinç Oğan-Emine Karagözlü: 6-0/6-1

Elvin Altuğ-Simre Keleş: 1-6/0-6

Elizaveta Sarkisyan-Arya Sarıbaş: 0-6/1-6

Büyük Kadınlar:

Melis Mevlit-Ekin Karasu: 6-2/6-1

Kayra Yüceer-Özay Barutçu: 6-2/6-4

Şengül Tilki-Nadir Çınarlılı: 6-1/6-0

Özgül Şah-Selin Önal: 1-6/6-4/1-6

30+ Karışık Çiftler (Çeyrek Final):

Sevşen Dandana Özerce / İlke Ünlücan-İpek Civisilli / Burak Gazi: 0-6/1-6

 

 Haber Kıbrıs

Buradan Haber Kaynağına Ulaşabilirsiniz

 

 

[slide-anything id=’39937′]

Cevap Yaz